Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

O nas

Uwaga! Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy i do dołączenia do największej grupy hodowlanej w Europie środkowo-wschodniej! Nowy cykl szkoleń - jest jeszcze możliwośc rozpoczęcia hodowli w marcu 2015 roku!! Prosimy o kontakt.

 

 

                 Należymy do Polish Snail Holdining .

                                                          www.polishsnailholding.com

jedynego odbiorcy ostatecznego w Polsce - bez pośredników!  Jedynej firmy produkującej w Polsce ze ślimaka produkt ostateczny m.in puszki z mięsem ślimaka.

 

Poniższa strona jest stroną informacyjną o hodowli ślimaka. Strona przetwórni Polish Snail Holding kontraktującej w Polsce ślimaki to:

www.polishsnailholding.com

Zapraszamy.

 

Witamy Państwa na nowej, zmodyfikowanej stronie naszej firmy.

Strona oddana do Państwa dyspozycji jest witryną największej grupy producentów ślimaka jadalnego w Europie środkowo-wschodniej, która już od 7 lat jest pod naszą ścisłą opieką.

Firma nasza różni się od wszystkich innych w Polsce tym ,że jako jedyni skupujemy ślimaki i przetwarzamy je, produkując z nich puszki z luksusowym mięsem ze ślimaków, mięso mrożone itp. Nie jesteśmy pośrednikami!

Rewolucyjne zmiany w systemach hodowli ślimaka doprowadziły nas do całkowitej zmiany profilu hodowli.

Rewolucja ta doprowadziła do tego, że dzisiaj nie jesteśmy już "tylko" hodowcami oraz opiekunami najliczniejszej grupy hodowlanej, ale jesteśmy firmą  przetwarzającą skupowane ślimaki.

Polish Snail holding jest dysponentem najnowocześniejszego systemu hodowli ślimaka. Taki system hodowlany przekazywany jest wszystkim naszym hodowcom nie tylko z Polski, ale także z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Belgii, Włoch, Czech, Bułgarii i Wielkiej Brytanii.

Każdy hodowca Polish Snail Holding ma zagwarantowany skup w ramach umowy kontraktacyjnej oraz zagwarantowany ścisły nadzór nad hodowlą jak i serię darmowych szkoleń (cykl 4 szkoleń).

Nowa, laboratoryjna technologia hodowli pozwala nam także na prowadzenie badań naukowych nad zagadnieniami związanymi z hodowlą i pozwalającymi udoskonalać poszczególne elementy składowe technik hodowlanych.

Efektem olbrzymich zmian ostatnich lat, jest to, że oferujemy dzisiaj wszystkim hodowcom nie tylko pewny zbyt bez pośredników na każdą ilość wyhodowanego ślimaka, ale także zapewniamy jeszcze skuteczniejszą pomoc merytoryczną i technologiczną.

Nader wszystko pozostaliśmy nadal hodowcami ślimaka, doskonale się na tym znamy i eksperci z PSH potrafią ją przekazywać naszym kontrahentom.

Na polskim rynku zdecydowanie wyróżniamy się także tym, że posiadamy materiał zarodowy sprowadzany z certyfikowanych hodowli reproduktorów z Francji oraz Włoch, dzięki czemu mamy na nie nieograniczony zbyt.

Każdy z naszych hodowców otrzymuje właśnie takie ślimaki do dalszej hodowli. Ślimaki oferowane przez nas hodowcom jako jedyne w Polsce całkowicie spełniają wymagania przetwórni PSH pod względem jakości, struktury mięsa, wielkości, gramatury, stopnia inkrustacji mineralnych w mięsniu itd.

Nadrzędną rolą spółki Polish Snail Holding jest koordynacja produkcji, skupu i handlu ślimakiem oraz przede wszystkim ubój i przetwórstwo wyhodowanego tuczu ślimaka. POLISH SNAIL HOLDING jest jedynym odbiorcą ostatecznym w Polsce. Skupuje tucz ślimaka bez pośredników i wytwarza z niego produkt ostateczny, tj puszka z mięsem ślimaka oraz mięso mrożone i kawior.

 

Zapraszamy  na stronę www.polishsnailholding.com

Jesteśmy jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, opieką nad grupami hodowlanymi, szkoleniami, koordynacją, handlem oraz przetwórstwem ślimaka!!!