Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Dni otwarte PSH. Zobacz hodowlę ślimaków „od kuchni”

Myślisz o rozpoczęciu przygody z hodowlą ślimaków? Zastanawiasz się czy to biznes dla Ciebie? Chciałbyś osobiście zobaczyć jak wygląda to przedsięwzięcia „od środka” przed podjęciem decyzji? Chcesz porozmawiać z doświadczonymi hodowcami? Polish Snail Holding organizuje w maju dni otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani taką formą działalności.

Tylko w maju jest niebywała okazja do tego by odwiedzić zlokalizowane całej Polsce hodowle ślimaków współpracujących z Polish Snail Holding i osobiście zobaczyć jak wygląda taka działalność „od środka”. Może to biznes idealny dla Ciebie?

- Spotkania się organizowane nieodpłatnie dla wszystkich tych, którzy interesują się hodowlą ślimaków, myślą o takim przedsięwzięciu ale chcieliby jeszcze uzyskać więcej informacji – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding, lidera w branży skupu i przetwórstwa ślimaków w Polsce i w Europie. – Wystarczy przesłać nam swoje zgłoszenie na nasz adres e-mail, a My pokierujemy już taką osobę do najbliższej dla niej lokalizacji w której znajduje się nasza hodowla partnerska.

PSH zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu aby ustalić dogodny termin takiej wizyty.

W odpowiedzi na olbrzymie zapotrzebowanie związane z takimi wizytami i możliwościami  obejrzenia profesjonalnych ferm ślimaków oraz rozmów z doświadczonymi hodowcami, którzy współpracują z nami i odnoszą sukcesy hodowlane kolejny już raz zapraszamy zainteresowane osoby na nasze dni otwarte - mówi Paweł Piwowarski, członek zarządu PSH.- Wyznaczone do wizytacji fermy prowadzone są pod naszym nadzorem, zgodnie z odpowiednimi normami i wytycznymi, są to wysokowydajne, profesjonalne hodowle ślimaków.

Podczas Dni Otwartych PSH hodowca:

- udzieli Państwu ogólnych informacji o zasadach hodowli,

- opowie o tym, jak bardzo różni się profesjonalna hodowla oparta o najlepsze technologie hodowlane od „informacji” przekazywanych w Internecie przez różne, często anonimowe, osoby,

- przekaże pełne informacje odnośnie kosztów hodowli, wysokości inwestycji,

- dokładnie wskaże z czym się trzeba liczyć podejmując tego typu działalności, na co trzeba uważać,

- powie, jak wygląda współpraca z PSH - firmą nadzorującą i skupującą ślimaki od wszystkich hodowców.

Aby wziąć udział w Dniach Otwartych PSH należy dokonać zgłoszenia na poniższy adres e-mail: p.piwowarski@polishsnailholding.com

podając swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy i miasto (region), z którego Państwo pochodzą.