Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

PSH rozwija sieć partnerskich hodowli wzorcowych

To propozycja dla tych hodowców ślimaków, którzy osiągają dobre efekty w swojej działalności i mają już pewne doświadczenie. Wtedy mogą zostać partnerami spółki Polish Snail Holding – lidera w branży hodowli i skupu ślimaków w Polsce i w Europie.

Zamysłem spółki Polish Snail Holding jest posiadanie farmy partnerskiej w każdym regionie Polski.

Czym jest taka hodowla pod szyldem PSH?

- To przede wszystkim nasza wizytówka w regionie. Nasz partner otrzymuje od nas odpowiednie profity i wsparcie w zamian za dobrą współpracę oraz modelową wręcz hodowlę ślimaków – wyjaśnia Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding. – Wtedy tacy hodowcy mogą oficjalnie używać szyldu PSH.

Takie modelowe farmy służą także nowym hodowcom, którzy chcą dokładnie obejrzeć jak przebiega cały proces, otrzymać wskazówki i porady od osób posiadających doświadczenie w tej działalności.

- Jesteśmy dla tych farm „firmą matką”, przekazując im naszą wiedzę, nasze „know-how” w branży hodowli ślimaków – dodaje Damian Gajewski. – Dzięki temu wielu hodowców może zobaczyć w praktyce jak wygląda taka modelowa hodowla ślimaków.

Jakie warunki trzeba spełnić aby stać się partnerską farmą PSH?

- Przede wszystkim trzeba mieć doświadczenie w hodowli ślimaków oraz osiągać konkretne efekty w tej działalności – mówi Damian Gajewski. – Wymagane też jest zaangażowanie w tym przedsięwzięciu. Idealnie, jeśli taki hodowca traktuje to jako swoje główne zajęcie biznesowe.