Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Nagroda Główna w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” dla PSH za Molluscoo!

Plebiscyt „Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są innowacyjne, postępowe i nowoczesne przedsiębiorstwa. To firmy, które są dumą naszego regionu i wspaniale rozwijają lokalną gospodarkę. Ideą plebiscytu jest wspieranie i promocja najlepszych marek, produktów, usług i projektów promocyjnych w regionie.
 
Odznaczenia przyznawane są w dwóch głównych kategoriach oraz pomniejszych podkategoriach. Są to zarówno nagrody główne, jak i wyróżnienia. W tym roku doceniono aż 21 uczestników. Niezmiernie miło nam poinformować, iż jedną z głównych nagród zdobyła firma Molluscoo!
 
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie. Otworzył je występ chóru dziewczęcego Cantabile pod batutą Agaty Wilińskiej. Parę słów od siebie powiedział sam marszałek województwa – Gustaw Marek Brzezin, który tłumaczył:
 
Żagle to symbol piękna, potęgi i prestiżu. Siły pozwalającej sterować ku obranemu celowi. Chcemy wyróżniać tych, którzy stanowią wzór do naśladowania.
 
Nasza marka zdobyła główne odznaczenie w podkategorii produkt lokalny. Firmę Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga wyróżniono za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Damian Gajewski, prezes spółki, tak komentował otrzymanie nagrody:
 
Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami.
 
Takie wyróżnienia ogromnie nas cieszą i jeszcze dodają motywacji w ciągłym rozwoju. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, ale będzie wciąż piąć się wyżej.
 
źródło: PSH