Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Chcesz zarabiać na hodowli ślimaków? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia lidera branży PSH

Jeśli myślisz o hodowli ślimaków, powinieneś najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę praktyczną i teoretyczną. Takie szkolenia organizuje przez cały czas spółka PSH – lider w hodowli ślimaków spożywczych w Polsce i w Europie.

Pełnowymiarowe szkolenia w zakresie hodowli ślimaków specjaliści PSH prowadzą cały czas, według zapotrzebowania osób zgłaszających się.

Polish Snail Holding jest znaną i docenianą firma szkoleniową na całym świecie. Specjaliści firmy wyszkolili już hodowców z Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Czech, Bułgarii, Cypru, Chin, Republiki Południowej Afryki, Nigerii.

- Na szkoleniu dokładnie omówione zostaną wszystkie etapy hodowli ślimaka, zaprezentowane zostaną techniki i metody całkowicie nieznane i niedostępne w Polsce, poza naszymi grupami hodowlanymi – mówi Paweł Piwowarski, z firmy PSH.

Omawiane na szkoleniu etapy hodowli to: hibernacja, wybudzanie, reprodukcja, inkubacja, przenoszenie do tuczu wstępnego, tucz wstępny, przenoszenie do tuczu docelowego, tucz docelowy, zbiory, zasuszanie, transport.

Szkolenie jest pierwszym etapem przygotowanie nowych hodowców do przyszłego sezonu. Szkolenie oczywiście jest darmowe.

- Po tym każdy hodowca przechodzi jeszcze kurs praktyczny z zakresu zbiorów i suszenia utuczonych ślimaków. Także przed samym uruchomieniem hodowli u siebie przypominające i podsumowujące zajęcia praktyczne z zakresu reprodukcji oraz inkubacji jaj ślimaków – dodaje Paweł Piwowarski.

Polish Snail Holding cały czas stara się wprowadzić do Polski i upowszechnić modę na spożywanie ślimaków. Stąd niezwykła dbałość o najwyższą jakość uzyskiwanego mięsa tych zwierząt. Dlatego firma przekazuje hodowcom swoją wiedzę i uczy najlepszej technologii hodowli ślimaków.

- Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem w hodowli ślimaków – teoretycznym i praktycznym. Zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie prowadząc od kilkunastu lat, z sukcesami, setki hodowców kontraktacyjnych i nadzorując ich hodowle. Szkolenia prowadzimy właśnie po to, aby osoby, które dopiero chcą zacząć swoją biznesową przygodę z hodowlą ślimaków, wiedziały jak rozpocząć taką działalność – dodaje Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding. – Hodowcom oferujemy ślimaki z naszej specjalnej linii genetycznej, które zapewniają odpowiedni wzrost, doskonałą jakość mięsa i bardzo dobrą rozrodczość, oraz przygotowujemy  do samodzielnego prowadzenia tego biznesu.

Polish Snail Holding usprawniło hodowlę ślimaków w Europie, nadając temu przedsięwzięciu odpowiednio wysokie standardy produkcji.

- Wszyscy nasi hodowcy otrzymują ten sam materiał zarodowy, te same rośliny do wysiania, takie same pasze dla ślimaków. Cała hodowla odbywa się pod czujnym nadzorem Polish Snail Holding. To jeden, wspólny, sprawdzony i najlepszy model biznesowy w tej branży – mówi Damian Gajewski, prezes firmy PSH.

Na pierwszym szkoleniu każdy hodowca otrzymuje umowę kontraktacyjnego zbytu na wyhodowane ślimaki. Taka umowa gwarantuje skup ślimaka oraz prowadzenie hodowli na bazie materiału zarodowego najwyższej jakości, spełniającego, jako jedyny w Polsce, wszystkie wymagania odnośnie gramatury, wielkości, struktury mięsa, kalibracji.

Co o szkoleniach mówią sami hodowcy współpracujący z firmą Polish Snail Holding?

Marcin: - Wybrałem firmę Polish Snail Holding do współpracy, ponieważ jest najbardziej wiarygodna. Dużo informacji znalazłem w internecie. Szkolenia bardzo ciekawe i pomocne. Szczególnie jeśli chodzi o odpowiedni dobór ziemi do hodowli i paszy dla ślimaków.

Justyna: - Wraz z zakończeniem szkolenia, cały czas mam dobry kontakt z PSH. Wiele potrzebnych informacji otrzymuję przez stronę internetową. Szkolenie było ciekawe i bardzo pomocne.

Wiktor: - Interesowały mnie takie szczegóły, jak ilość potrzebnej powierzchni ziemi do hodowli oraz informacje o hodowli pod folią. Wszystkiego dowiedziałem się w sposób wyczerpujący. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi szkolenie.

Robert: - Interesowały mnie koszty oraz zyski z hodowli ślimaków. Specjaliści Polish Snail Holding dokładnie mi to wytłumaczyli oraz pokazali cały model biznesowy tego przedsięwzięcia. Jestem bardzo zadowolony.