Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Przedstawiciele PSH na Targach Polagra 2016

Przedstawiciele elbląskiej spółki PSH byli obecni na prestiżowych Targach Polagra 2016. Była to okazja do przeprowadzenia wielu rozmów partnerskich i handlowych, które w przyszłości mogą zaowocować całkiem nowymi rozwiązaniami wdrażanymi przez Polish Snail Holding.

Spółka Polish Snail Holding cały czas poszerza swój asortyment produktów na bazie mięsa ślimaków, kawioru tych zwierząt oraz śluzu ślimaków. Oprócz stałej produkcji mięsa ślimaków w puszkach oraz tuszek przeznaczonych głównie na eksport, PSH również wdraża nową, rewelacyjną linię kosmetyków na bazie śluzu ślimaków.

Kosmetyki PSH charakteryzują się przede wszystkim największą zawartością śluzu ślimaków, i cechują najlepszej jakości śluzem dostępnym na rynku.

Stąd również wizyta na prestiżowych Targach Polagra 2016, gdzie spotyka się praktycznie cała, szeroka branża spożywcza w Europie Środkowo-Wschodniej.

- Było bardzo interesująco. W trakcie spotkań i rozmów udało nam się uzyskać sporo informacji technologicznych, poznać wiele nowych rozwiązań, które mogą być pomocne w naszej produkcji, a także wyszukać firmy z którymi niebawem nawiążemy współpracę – wyjaśnia Damian Gajewski, prezes zarządu spółki PSH.

- Uczestniczymy w takich targach i spotkaniach biznesowych, chcąc być cały czas na bieżąco ze wszystkimi nowościami branży gastronomicznej, które będziemy mogli zaoferować naszym klientom – dodaje Paweł Piwowarski z firmy PSH.

Targi Polagra to nie tylko wystawcy produktów spożywczych, ale również szeroka gama różnego rodzaju gotowych opakowań i linii produkcyjnych do ich wytwarzania.

- Byliśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z najlepszymi dostawcami opakowań dla naszych kremów na bazie śluzu ślimaków. Taka kooperacja, pod kątem wizualnej ekspozycji naszych produktów, jest nam obecnie potrzebna, ponieważ wdrażamy już masową produkcję naszej linii kosmetyków. Poznaliśmy najnowsze trendy panujące w tej dziedzinie i nawiązaliśmy bardzo obiecujące kontakty – dodaje Damian Gajewski.