Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Nowe puszki z mięsem ślimaków firmy PSH już w sklepach

W wielu sieciach handlowych pojawiły się już nowe puszki z mięsem ślimaków firmy Polish Snail Holding. Puszki mają nową kolorystykę i odmienione logo.

Potrawy z mięsa ślimaków goszczą na wielu stołach w krajach całego świata. Są niezwykle popularnym oraz ekskluzywnym daniem w Europie Zachodniej. Kiedyś znane i cenione również w Polsce. Teraz moda na jedzenie mięsa ślimaków powraca także do Polski.

W wielu sieciach handlowych w naszym kraju można już kupić nowe puszki z gotowym do przyrządzania mięsem ślimaków firmy Polish Snail Holding, lidera w hodowli i produkcji gotowych do spożycia produktów z mięsa ślimaków. Mięso w takich puszkach jest oczyszczone i przygotowane do obróbki cieplnej.

Nowa wizualizacja puszki z mięsem ślimaka to efekt pracy specjalistów marketingu oraz właścicieli Polish Snail Holding. Etykieta produktu jest teraz utrzymana w jasnych barwach, a wyróżniającym elementem jest obecnie duży napis: „Ślimaki”.

- Chcieliśmy nadać naszej etykiecie puszki ślimaków lżejszą, łatwiejszą do identyfikacji przez klienta formę. Bardziej przyjazną w odbiorze – mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding sp. z o.o. – Dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie wizualizacji puszki ślimaków. Ponadto zastąpiliśmy nazwę produktu – Escargot, bardziej swojsko brzmiącym określeniem „Ślimaki”. Chodziło przede wszystkim o to, aby klienci nie mieli problemu z odnalezieniem produktu i jego prawidłową identyfikacją.

Puszki z mięsem ślimaków, z nową etykietą, są już dostępne w wielu sieciach spożywczych na terenie całego kraju.

Warto wypróbować dania z mięsa ślimaka, nawet jako alternatywę dla wszelkiego rodzaju sushi czy krewetek.