Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Nie musisz inwestować swoich środków w hodowlę ślimaków

Jeśli myślisz o rozpoczęciu hodowli ślimaków, ale nie posiadasz na to środków finansowych lub nie chcesz angażować własnych, możesz skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej przez Polish Snail Holding oraz platformę kredytową www.extrum.pl. Opcja „Agro Kredyt” pozwala uzyskać pożyczkę bankową w wysokości nawet 300 tys. zł.

Hodowla ślimaków, jak każda działalność gospodarcza, a w tym wypadku produkcyjna, wymaga pewnych nakładów finansowych. Trzeba bowiem dobrze przygotować teren pod przyszłą hodowlę oraz kupić ślimaki oraz odpowiednią paszę, aby nasza działalność gospodarcza rozwijała się prawidłowo.

Nie każdy z przyszłych hodowców ślimaków ma wolne środki, które może zainwestować lub nie orientuje się, który bank udzieli mu kredytu na tego typu działalność. Ponadto każdy, kto prowadzi swój własny biznes wie, jak cenny jest jego czas. A ten czas może zostać stracony, kiedy rozpoczniemy żmudny objazd wszystkich możliwych placówek bankowych, analizując wszystkie dostępne opcje kredytowe.

Jak przy każdej inwestycji, tak i przy rozpoczęciu hodowli ślimaków, możemy sięgnąć po odpowiednie narzędzia finansowania. To umożliwi nam platforma kredytowa www.extrum.pl. Ten portal pozwala, po wypełnieniu krótkiego wniosku, przeanalizować rożne oferty kredytowe z dwudziestu polskich banków.

Dlatego firma Polish Snail Holding – lider w produkcji i przetwarzaniu mięsa ślimaka w gotowe produkty spożywcze, która współpracuje z prawie 200 hodowcami ślimaków w Europie oraz platforma kredytowa extrum.pl przygotowali właśnie dla hodowców ślimaków specjalną ofertę kredytową – „Agro Kredyt”.

- Znamy doskonalę branżę hodowli ślimaków, samych hodowców oraz ich potrzeby. Wiemy, że często barierą do rozpoczęcia udanej współpracy jest brak kapitału finansowego na początku działalności – mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding. – Dlatego w porozumieniu ze specjalistami finansowymi z platformy kredytowej extrum.pl przygotowaliśmy specjalnie dla hodowców ślimaków atrakcyjną ofertę kredytową.

Korzystając z opcji „Agro Kredyt” można uzyskać pożyczkę bankową nawet do kwoty 300 tys. zł., rozłożoną maksymalnie na 120 rat. Oprocentowanie jest również atrakcyjne i oscyluje w granicach 8,9 procent. Przy tej ofercie nie trzeba również posiadać zabezpieczenia majątkowego czy poręczycieli.

Dochód do kredytu wyliczany jest na podstawie: łącznego dochodu z własnych gruntów rolnych, jak i dzierżawionych (ha przeliczeniowe), faktur/rachunków za sprzedaż produktów rolnych, dotacji unijnych z ARiMR stanowiących dodatkowy dochód.

- Wystarczy tylko wejść na stronę www.extrum.pl i wypełnić krótki wniosek na kredyt firmowy. Wstępna decyzja kredytowa zostanie przedstawiona już w ciągu 24 godzin od wysłania wniosku – mówi Przemysław Micuda, dyrektor Extrum sp. z o.o. – Informacje nasz klient otrzyma na swoją skrzynkę e-mail. Pomagamy także w załatwieniu wszystkich formalności.