Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Hodowcy zadowoleni ze współpracy z Polish Snail Holding

Podczas szkoleń dla hodowców Polish Snail Holding przeprowadzono badania ankietowe poziomu satysfakcji klientów firmy. Ponad 90 procent badanych jest bardzo zadowolonych ze współpracy i szkoleń PSH.

Uczestnicy szkolenia firmy Polish Snail Holding, czyli hodowcy ślimaków z Polski zostali poproszeni o wypełnienie ankiety, której celem było zbadania poziomu zadowolenia klientów PSH. Ankieta była całkowicie dobrowolna, a jej wyniki pokazały, że hodowcy są zadowoleni ze współpracy z Polish Snail Holding.

85 procent ankietowanych oceniło, że szkolenia organizowane przez spółkę są bardzo dobre i przydatne. 15 procent zaś wskazało, że szkolenia są ciekawe.

Zdecydowana większość ankietowanych hodowców stwierdziło, że do współpracy wybrało Polish Snail Holding z powodu dobrej opinii o firmie, organizowanych szkoleń, zapewnia zbytu hodowli oraz bardzo dobrego kontaktu z właścicielami firmy.

Hodowcy pytani o to, jakiego wsparcia jeszcze potrzebują od firmy, wskazali na poradniki branżowe do pobrania z internetu oraz filmy szkoleniowe dotyczące hodowli.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wyników akcji ankietowej wśród hodowców. Warto podkreślić, że ankiety były całkowicie dobrowolne do wypełnienia oraz nikt nie sprawdzał, kto pobiera i oddaje ankietę - mówi Damian Gajewski, prezes firmy Polish Snail Holding. - To nas tylko utwierdza w przekonaniu, że obraliśmy dobrą strategię współpracy z hodowcami ślimaków, opartą na jasnych i uczciwych zasadach. Ponadto procentuje też to, że na szkoleniach dzielimy się naszą wiedzą, wspierając w ten sposób naszych partnerów.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

 

Polish Snail Holding
ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
tel. kom +48 601 167 524
email:biuroprasowe@polishsnailholding.com,
www.polishsnailholding.com