Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

Polish Snail Holding uruchomiło spółkę celową w Republice Południowej Afryki

Polish Snail Holding uruchomiło spółkę celową w Republice Południowej Afryki. Spółka będzie miała na celu skuteczną koordynację działań handlowych firmy na rynku afrykańskim. Zajmie się również opracowaniem skutecznych technologii hodowli przemysłowej ślimaków na tym kontynencie.

Spółka, którą w  Republice Południowej Afryki powołała do życia firma Polish Snail Holding, ma na celu zarządzaniem działem firmy w Afryce. Siedziba spółki znajduje się w Pretorii.

W wielu krajach tego kontynentu ślimaki są bardzo cenionym przysmakiem, który stanowi danie luksusowe. Ślimaki to także danie tradycyjne dla wielu mieszkańców Afryki. Dlatego firma Polish Snail Holding intensyfikuje tam swoje działania rozwojowe i handlowe.

- Spółka głównie ma na celu koordynację działań firmy Polish Snail Holding w Afryce, szczególnie zaś na bogatym rynku Republiki Południowej Afryki. Będzie się zajmowała zaopatrywaniem naszych sieci sprzedaży ślimaków w Afryce – informuje Paweł Piwowarski z firmy Polish Snail Holding.

Do zadań afrykańskiej spółki Polish Snail Holding będzie także należała koordynacja opracowań przemysłowej technologii hodowli ślimaków w krajach afrykańskich.

Polish Snail Holding

Polish Snail Holding jako jedyna firma w Polsce oferuje hodowcom ślimaki w pełni spełniające wszystkie wymogi przetwórni i produktów PSH, pod względem jakości mięsa, kalibracji, wielkości i gramatury. Materiał zarodowy gwarantuje najlepsze wyniki w reprodukcji.

PSH Polish Snail Holding jest jedyną spółką w Polsce zajmującą się kompleksowo hodowlą, szkoleniami z zakresu chowu i hodowli ślimaka, opieką nad grupami hodowlanymi, koordynacją, badaniami naukowymi, handlem oraz przetwórstwem ślimaka Helix aspersa maxima.

Opracowanie własnej, nowoczesnej technologii uboju i obróbki mięsa a także jego puszkowania, stały dostęp do najwyższej jakości, hodowanych ekologicznie ślimaków z setek hodowli partnerskich w Polsce i za granicą, pozwala oferować odbiorcom najwyższej jakości towar przez cały rok.

 

Polish Snail Holding
ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
tel. kom +48 601 167 524
email:biuroprasowe@polishsnailholding.com,
www.polishsnailholding.com