Polish Snail Holding

ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg

 dział hodowlany: tel. +48 601 167 524

 p.piwowarski@polishsnailholding.com

UWAGA! Szkolenia dla nowych hodowców prowadzimy średnio co 3 tygodnie. Zapraszamy po więcej informacji na maila lub do kontaktu

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zgodnie z deklaracjami rozpoczęliśmy cykl szkoleń, pierwsze szkolenie odbyło się 19.03.2011 na terenie naszej fermy modelowej w Oldrzyszowicach.

Szkolenie zawierało bloki tematyczne prowadzone przez specjalistów z firm HelixPro i Helixia z zakresu żywienia i praktycznych zasad hodowli ślimaków. Zagadnienia teoretyczne przybliżył nam prof. Maciej Ligaszewski z Instytutu Zootechniki w Balicach oraz specjalista do spraw żywienia Piotr Łambucki.

Wykład prof. Macieja Ligaszewskiego zawierał również wiele cennych porad praktycznych. Niebagatelne znaczenie miał panel dyskusyjny, w czasie którego omówiliśmy doświadczenia hodowlane i poruszyliśmy niełatwe tematy formalne i ekonomiczne. Wymienialiśmy się praktyczną wiedzą i doświadczeniami w czasie zwiedzania fermy. Nasze ślimaki znajdują się w czasie szczytu reprodukcyjnego, w sposób praktyczny można było zaobserwować stopień skomplikowania produkcji i skalę przedsięwzięcia.

Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniami planujemy kolejne sesje szkoleniowe. Następne szkolenie odbędzie się w maju, o terminie poinformujemy Państwa na naszej stronie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem prosimy o kontakt przez stronę internetową, e-mail lub telefon.

Licznie zgromadzeni nowi kandydaci na hodowców.
Szkolenie praktyczne na hali reprodukcyjnej
prof. Maciej Ligaszewski omawia